Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusírtó a virusbuster?

Milyen vírusírtó a virusbuster?

Figyelt kérdés
Jelenleg nod32 van a gépen de most fog lejárni a licenc és jelenleg nincs 10000Ft-om meghosszabítani és az ilyen ingyenes virusírtókba meg nem bízok az illegálisba meg főleg nem viszont az invitel adott kódot a virusbusterhez és gondoltam azt rakom rá. Milyen virusírtó az?Felismeri a vírusokat?Téves riasztást mennyire add?
2012. márc. 27. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a "Felismeri a vírusokat?" kérdést úgy értettem hogy a Vírusok nagy részét felismeri és törli?
2012. márc. 27. 21:22
 2/11 anonim válasza:
spré-t használ
2012. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szar. inkább használj Avastot 1 évre be regisztrálod aztán így tovább ha letelt egy év megint regi EZ A LEGJOBB AMIT VALAHA ÉELTEMBE HASZNÁLTAM!!! AVAST.COM
2012. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

magyar :D

egy semmi, valami komolyabb fele kellene orientálódni mint a kaspersky.

2012. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kaspersky volt előre telepítve a laptopra, kb fél évig azt használtam mert addig működött és utána megvettem a nodot de hát úgy látszik akkor hogy csak rászánom magam hogy meghosszabítsam a nodot.
2012. márc. 27. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Avast! Home verzió. Ingyenes (csak regisztrálni kell). Legális, egy év a regisztráció érvényessége, utána hosszabbítható.
2012. márc. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ebbe hol a logika kérdező? :D:D:D

többet fizetni egy fosért, (Y) :D:D

2012. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

a semminél, minden esetre többet ér!

(ingyeneseknél, meg nagyságrendekkel megbízhatóbb!)

ha, ingyen megkapod a szolgáltatódtól, jól beállítva megfelelő védelmet ad, egy hétköznapi, akár üzleti felhasználónak is) Nem mellékesen, egy magyar fejlesztésről, termékről van szó....

[link]

2012. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
épp ezért nem is ajánlom. rámutattál :D:D:D
2012. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!