Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kapok kékhalált időként?

Miért kapok kékhalált időként?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy Időként mindig kapok kékhalát. AZAZ Inkább újra indul a gép magától csak átálítottam rendszer hibánál kékhalálra megnésztem a HIBA kódot de nemtudom pontosan hogy mit jelent. HIBA KÓD 0X000000P1-0X00000008-0X00000002-0X00000000 A kékhalálnál valami DRIVER_IRQL_LESS_OR_EQUAL a HIBA de nemtudom pontosan hogy aszt mi okozza! a RAMO azok tökéletesek semmi szektór HIBA nincsen a RAMBAN a vincseszternek sincs baja megnésztem a HDD Regenerátorral a ramot meg a memTestel nésztem. a Gép gépigénye 1.20 GHZ AMD (duron) Processzor 512 MB DDR ram 40 GB Maxtor vincseszter 16 MB NYVIDA Vanta Videó kártya VIA USB Kártya táp 260 Voltos és 350 wattos. az internetet viszont USB-Modemen használom a modem neve Thomson TCM420. az újraindulás meg a KÉKHALÁL szinte csak internetezéskór jön elő. ha TUGGYÁTOK a HIBÁT akkor segítsetek! a válaszokat előre is köszönöm
2012. ápr. 1. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Több mint valószínű, hogy valamilyen driver okozza, telepítsük újra a rendszert. Kicsi az esélye, de okozhatja sérült memória vagy lapozófájl is. Ezek ellenőrzése gyors és biztos, ezért célszerű ezzel kezdeni.

[link]

2012. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a memória nem hiszem hogy hibás mert végig nésztem MemTestel szószerint különként nésztem a ramot mert két darab 256 MB DDR ram van a gépben és szószerint 1000 ezerig nésztem az ellenörzést és nemtalált szektor hibát rádásul a ramot szerelőhozta nekem és akkoris kékhalálozott ezelött a régi gépemnél is. a régigépemben volt pár dolog amit átraktam ebbe a gépbe. aza pár dolog maxtor vincseszter VIA USB kártya és valameik okozza a kettő közül csak nemtudom hogy meik. a másik hogy USB-n keresztül netezek. és leg gyakraban csak akkor kapok kékhalált amikor netben vagyok STB... de nemtudom mi az oka lehetséges hogy a vincseszter? vagy az USB-Kártya? mert asztudom hogy valameik a kettőközül.
2012. ápr. 2. 14:49
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgymeg újra tettem a gépet de asse segít hiába. valami TEM WER MINI-ben van a HIBA eszt majdnem elfelejtettem mert néha aszt az üzenetet kapom hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre. eggyik ismerősőm aztmonta hogy a rendszer nemjó amit a gépre teszek az ismerősőm XP freedomot ajánl mert ö asztmonta hogy ütközik valami a gépemben és azért van ez vagy nemtudom
2012. ápr. 2. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!