Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki belépett a Facebookomba...

Valaki belépett a Facebookomba Angliából, miért?

Figyelt kérdés
Elég ritkán járok fel, és őszintén szólva nem is nagyon értek hozzá. :$ A jelszavam megváltoztattam.
2012. ápr. 4. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért? Egyértelmű. Mert ki akart cseszni veled. Másrészről a jelszómódosítással nem sokra mentél, mert ha az előzőt feltörte akkor ezt is fel fogja (ha akarja). A legbiztosabb az ha törlésre állítod és zárolod a fiókot (pláne mert nem is használod).

[link]

2012. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Törölni azért nem szeretném csak ha nagyon muszáj.. biztos nincs valami más megoldás?

Egyébként egyszer az emailemet törték fel ugyanígy (csak azt Kínából, asszem), jelszót változtattam és utána semmi baja nem volt.

Ja, és még egy kérdés. Ha az fb-t feltöri akkor az emailemet is fel tudja törni? xD

2012. ápr. 5. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenedet fel tudják törni, ha akarják. Azért írtam a törlést, mert az a legbiztosabb mód.
2012. ápr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!