Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Avast vagy Nod 32 Antivirust...

Avast vagy Nod 32 Antivirust ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egy hp laptopra és egy Asus notebookra kellene.
2012. ápr. 7. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

nodot NEM

(én személy szerint teljesen nélkülözöm ezt a programfajtát)

2012. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lindmayer ***** válasza:

avastot igen

már jó pár éve ezt használom

2012. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Avast mellett egy csomó virus bekerült a gépembe, és mióta a nod32-t és a superantispyware-t használok egy virus sem csúszott be.
2012. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lindmayer ***** válasza:
vagy nem tudsz róla
2012. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt ég malwarebyte's is gépemen meg kaspersky még windows újratelepítés elött(ez elött csak nod volt) 2 nappal hogy lássam mennyire védett a nod32 és azok se kaptak egy vírust se.Sztem ez nem véletlen.
2012. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az se véletlen hogy hiába nem tört hanem eredeti nod van akkor is utálom mint a szart, a kérdezőnek pedig a 2 laptopjára szintén nem hiányzik

akkor inkább spyware terminator / malwarebytes esetleg ha hajlandó felrakni egy python interpretert akkor Malware Classifier

2012. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze hogy a nod32 a jobb mert az fizetös meg amugy egy vírusíró a hibátlan lhet olyan hogy az avast megtalál egyo lyan vírus ami a nod nem és forditva is de inkább a nod jóbb a véletlentöl meg a szerencsétöl függ
2012. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 M@rkusz válasza:

Nos, ez egy eléggé érdekes szituáció. Ha a biztonság a szempont, akkor az Avast mindenképp nyerőbb. Azonban sajnos minden jóban van valami rossz! Az Avast Free Antivirus ugyanis zabálja a Ram-ot (értsd: Jelentősen lassítja a gépet, vagyis annak teljesítményét). A döntés a tiéd, de ha engem kérdezel, akkor inkább az Avast!

UI: A gépem akárhányszor elromlott, aztán meguntam, és most nincs rajta vírusirtó. Azóta semmi baja sincs

2014. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!