Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek az ESET SMART...

Balan Janika kérdése:

Szerintetek az ESET SMART SECURITY 5 a legjobb antivirus?

Figyelt kérdés
Szerintetek az ESET SMART SECURITY 5 a legjobb antivirus?
2012. ápr. 10. 08:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Nem! Sterintem a Microsoft security essentials! itt a link: [link]
2012. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de erre nem fogsz egyértelmű választ kapni. Sokan szeretik, ugyanakkor sokan utálják.

Én évek óta használom és semmi problémám nem volt, pedig letöltök mindenfélét.

2012. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én avast-ot használok, de különösebben nem volt gondom az eset smart securityvel sem, egyszerűen nekem ez egyszerűbb.
2012. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Eset Smart Security 5 egyértelműen a legjobb és az első válaszolónak üzenem a Microsoft Security Essentials egy rakat szar, se tűzfal se levélszemét szűrő se levelező védelem... Azt használtam, felraktam az Eset Smart Security 5-öt és kapásból 4 vírust talált ami a Microsoft Security Essentials-nál jött még be... de most komolyan a Microsoft vírusirtót csinál? Egy rendes opprendszert nem tudnak készíteni nem hogy vírusirtót ez kb. olyan lenne mintha az Eset kezdene el oprendszert csinálni!!!
2012. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy legjobb, mindegyiknek más az előnye és hátránya.Viszont nem a smart security a legjobb, és az MSE se szar.
2012. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti:Elég nagy bődületességet írtál,nem mondom xD.
2012. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. A legjobb szerintem a Webroot SecureAnywhere. Profi, gyors, és megbízható.
2012. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én Kaspersky 2012 használok tegnap leakartam tölteni egy filmet és lese engedte tölteni és több ilyen is volt én 30 napos kulcsokkal használóm
2012. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó a kaspersky, mert nem lehet tőle nyugodtan gépezni.A comodo-nak is ez a hibája.Ezért használok Outpost security suit-ot.Sztem az a legjobb.Nem zavar állandóan de azért rendesen védi a gépet.
2012. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!