Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem zavarja így egymást a két...

Nem zavarja így egymást a két program?

Figyelt kérdés
A gépemen Avast! vírusirtó van,és emellett még van egy COMODO Internet Security Premium.Ez a kettő nem avarja egymást?Vagy a COMODO a netet védi, az Avast! meg a gépemet?És felrakjam a gépre még a Spyware Terminator programot?
2012. ápr. 11. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Spyware terminator megvolt, jó kis progi, de csak egyszeri szkennelésre ajánlom, aztán kapcsold ki ! Nekem a 3 magos 3,2 Ghz procimat úgy leszívta, hogy kb. 10 másodpercenként nyitotta az ablakokat, ebből is látszik, hogy nagyon alapos. Állandó védelemre csak akkor ajánlom, ha valami hiper géped van, egyébként inkább ne (Az enyém sem béna, még is rettentő zavaró).


2 vírusirtó egyszerre állítólag zavarhatja egymást, van aki azt mondja, hogy végzetes hibát is okozhat. Nekem már többször volt Avast!-om, és Nod32-őm egyszerre fent, de semmi baja sem lett a gépemnek. Ha nem okoz lassulást, szerintem nyugodtan hagyd fent mind a kettőt !

2012. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 vírusírtót nem ajánlom. Avast és NOD egyszerre volt a gépemen. 1 darabig nemvolt semmi gáz, utána elszállt a Win tőle. Egyfolytában lefagyott, volt hogy a win se jött be. Utána töröltem az Avastot, azóta minden oké.
2012. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is észrevettem hogy gép mintha egy kicsit belassult volna...Akkor az Internet Security-t töröljem le?És a Spyware Terminator?Számítógép:

Intel(R)

Windows XP

1GB ram

Celeron(R) CPU 2.80GHz 2.79GHz

2012. ápr. 11. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne futtass egyszerre több vírusirtót. Megeszi a gép erőforrásait.
2012. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a Comodo Internet Security maradjon, kapcsold ki a Windows tűzfalát és ez vegye át a teljes védelmet. De jó erősre állítsd be. Legtöbbször a lúzerek nem nézik át, nem állítják be ezeket, aztán jön a "beengedett valamit".
2012. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem Eset Smart Securitym van, hasonló konfig, mint a tied. Rendszergazdaként lépj be, és kapcsold ki a Vezérlőpult/Biztonsági Központban a Windows XP tűzfalát. Ellenőrizd, milyen védelem működik, Tűzfal, Virusvédelem. Mindenütt legyen a Comodo.
2012. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz! :)

És akkor az avastot le is törölhetem?

2012. ápr. 12. 12:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Avast össze fog akadni a Comodoval, mert az teljes körű védelem, nem is tűr meg maga mellett más, valós idejű védelmet.
2012. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!