Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A minecraft megvétele garantál...

A minecraft megvétele garantált biztonsággal jár?

Figyelt kérdés
Egy kicsit félek megadni a bank kártya számomat.... Megadhatom vagy inkább felejtsem el a miencraft megvásárlását?

2012. ápr. 15. 15:37
 1/6 anonim válasza:

Nekem elhiheted hogy biztonságos.A számodat nyugodtan megadhatod mert a minecraft.net nek van egy rendszere ami automatikus amit ember nem lát csak egy számítógép.A gép a mostani minecraft összegét levonja és kész.Ez a rendszer biztonságos teljesen.

Üdv.:Kovács Áron

2012. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Ezt nem tudtam hogy van külön rendszere... így már jobban megbízok benne de még több ember válaszára lennék kíváncsi. :)
2012. ápr. 15. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
én is megvettem, sőt, steamen is vettem már játékot, legalább 20-szor, mégsem loptak el semmit...
2012. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a váalszt!
2012. ápr. 15. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell úton útfélen kiadni a számodat, de az ilyen vásárlásokból nincs gond.


A nagyobb oldalakon teljesen nyugodtan megadhatod!

(Arra azért figyelj oda, hogy https-t használj és tuti ne jelezzen a böngésző se semmilyen hibát vele kapcsolatban! Tehát például ne legyen érvénytelen tanúsítvány.)

2012. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segít! Megveszem akkor a minecraftot :)
2012. ápr. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!