Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SEGÍTSÉG! Hogyan lehet az,...

SEGÍTSÉG! Hogyan lehet az, hogy a rendszer rendszergazdának ír ki, de nem rendelkezem a jogosultságaival?

Figyelt kérdés
Egy fiók van, és a vendég ki van kapcsolva. Az az egy fiók rendszergazda. Abban vagyok én, de az E:\-re nem tudok pl. képet menteni: ,,A szükséges engedélyt a rendszergazdától szerezheti be." meg néha nem enged másolni sem. DE HÁT ÉN VAGYOK A RENDSZERGAZDA!!! miért nem csinálja a gép, amit mondok neki? meg a jelszavamat is tudom a géphez, de NEM FOGADJA EL, pedig a jót írom be! Most is negyedóráig írogattam ugyanazt, mire beengedett. A jelszót sem engedi levenni, pedig félek, hogy most beléptem nagy nehezen, de legközelebb lehet hogy egyáltalán nem fog beengedni. cmd-ben is megpróbáltam levenni a jelszót a net userrel, de 5. számú hibát írt ki, vagyis nem vagyok rendszergazda, csak a gép azt írja ki... Hogyan lehet ez??? Windows 7-em van.

2012. ápr. 17. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha te vagy a RENDSZERGAZDA akkor oldjad meg
2012. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én elöször nagytakarítást végeznék ezzel: [link] ,ha nem ,hát windows újra telepítés....
2012. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani ezt a sz* "trustedinstallert".
2012. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bűnös leleplezését, ezt a ,,trustedinstallert" pedig likvidálom Unlockerrel. Ő a kidobóemberem a gépen.
2012. máj. 8. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a trustedinstaller tulajdonképpen a rendszergazdai jogosultság feletti jogosultság, a Windows7 része. De roppant idegesítő tud lenni.
2012. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gajcsu ***** válasza:
na én ezért térek vissza a jó öreg xp-re
2012. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon béna vagyok ehhez, de ha kikapcsoltam a vírusirtóm akkor ment, semmi más tipp nem működött
2013. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!