Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Freemail-nek van mennyire...

Gulyás Róbert kérdése:

Freemail-nek van mennyire megbízható? Lehetőleg csak pozitívumot mondjatok, negatívat mát hallottam. Meg van valami Pop3-as biztonsági dolog is. Az mi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
a freemailről nem tudok pozitívumot mondani úgy egy nagy fos az egész ahogy van. nem is értem az embereket hogy ha adott egy jobb, ugyanúgy ingyenes alternatíva mint pl. a gmail akkor miért ezzel szenvednek. a levél napos késésekkel jön meg ha megjön, a spam szűrő nulla.
2012. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha levelezőklienset használsz, ahhoz be kell állitani a POP3 szerver elérhetőségét. Mobil postafiókhoz az IMAP a jó. Levélküldő kiszolgáló az SMTP.

Használj inkább Gmail-t.

2012. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Közel 400(!!!) szűrőt állítottam már be, ennek ellenére a napi hat-nyolc spam mindig beérkezik. Egyszerűen dühítő.
2012. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pozitívumot?

Hát, megkapod mindig az összes termék reklámot, válogathatsz, hogy honnan vegyél mondjuk viagrát, meg hasonlókat...

Más pozitívum nincs benne, lassú, napokat(!) is késnek a levelek, egyszerűen rossz az egész.


Regisztrálj inkább gmail.com-ra, ingyenes és az egyik legjobb.

2012. ápr. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!