Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a laptopomban benne van az...

Kova 55 kérdése:

Ha a laptopomban benne van az aksi és közben be van dugva a töltőbe akkor nem károsodik az akkumulátor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bedugod a töltőt, akkor a tálcán oldalt megjelenik a töltés ikon. Ha a jobb egérgombbal rákattintasz, akkor be lehet állitani több opciót. Pld laptop. ekkor szabályozza a töltést és nem károsodik az akksi. (Én viszont csak akkor szoktam töltőre rakni, ha jelez, hogy mindjárt lemerül, mert minden töltés csökkenti az akksi élettartamát)
2012. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, ha nagyon hosszan használod töltőről, érdemes kivenni az akksit. (Nem nagy meló, általában csak 2 pöcköz kell megnyomni és kint is van.)
2012. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen tönkre megy . 2 laptop aksi ment eddig tönkre amióta kiveszem belőle azóta tartósabb.
2012. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is folyton töltőn hagytam, most 2 éves, és azon rágódom, hogy honnan szerzek 30ezret új akksira... 1. csinálja jól...
2012. máj. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!