Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért fut a svchost. Eke 5...

Miért fut a svchost. Eke 5 percig full processzor kihasználtsággal után meg megnyugszik?

Figyelt kérdés
újra telepítés után 1 darabig (1-2 hét) jó utána megint elkezdi.pedig a vírusírtót is átfuttattam külön a windowsra irányítva és semmi.....tiszta....de már unom h folyamatosan telepítgessem.egyébként nem olyan nagy probléma mert 5 perc után no problem vele amúgy meg bosszant h nem tökéletes.

2012. máj. 10. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az exe nem pedig eke. Valószínűleg belepiszkáltak az általad telepített rendszerbe. Tölts le a netről egy másikat és rakd fel azt.
2012. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az automatikus frissítés okozza. Tiltsd le a vezérlőpultban és a szolgáltatásokban.
2012. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tom h exe csak bosszantott azért írtam Ekének :)


az automatikus frissítés az le van tiltva mióta nem volt háttérképem. (WinXP-ről van szó)


szedtem le már másik rendszert lehet h azt teszem fel.....ha meg akkor se lesz jó maradok a Win7-nél. :)

2012. máj. 12. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem win7 van, ugyanezt csinálja. Ez nem normális, mit lehet csinálni vele?
2012. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.

A svchost.exe és a wuauclt.exe b@ssza egymást kombóba.

Lefoglalnak ketten kb. 200-300mb-t a RAM-ból.

És nekem nem csak bekapcsolás után csinálják ezt :S -.-" .

2012. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!