Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A fiam laptopján windows...

A fiam laptopján windows vista ultimate op. Rendszer van. Létrehozott egy felhasználói fiókot jelszóval, elfelejtette és most nem engedi belépni, azt írja hogy hibás felhasználó név vagy jelszó. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Féléves garanciális. Eredeti az op. Rendszer, de telepítő lemezt nem kaptam hozzá, lehet így ujra telepíteni?
2009. jún. 27. 19:20
 1/9 anonim válasza:
83%
Ha nem kaptál hozzá telepítőlemezt,otthon kell elkészíteni.Ha ez elmaradt nem tudod rá újratelepíteni,de felhasználói jelszó nélkül törölni sem tudnád.(szerintem)
2009. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan tegyél rá egy kalóz xpt,és ne törődj a fél év garival.Arra nagyon figyelnek,hogy addig ne menjen tönkre,amíg garanciás.
2009. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Hívsz egy hackert és az megcsinálja neked.

Amúgy én úgy csinálnám,hogy win live cdvel, vagy linux live cdvel és 1 hackes jelszócserélős programmal -én... ;)

2009. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg meg lehetne pl egy ubuntu live cd-vel is csinálni,de nem ér annyi utánajárást az egész.Hamarabb megvan egy win reinstall.Igaz,a megszerzett tudást már nem veheti el senki.
2009. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezt helyre hozni nem nagyon lehet. Nekem ugyan ez volt csak nekem egy vírus csinált egy jelszót rendszergazda szinten. Újra kellett raknom az egész op. rendszert. Hiszen ha lenne ilyenkor megoldás akkor minek a jelszóvédelem.

(ha, rendszergazda szinten van létrehozva jelszó akkor meg lehet próbálni azzal belépni)

2009. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy ha gyárilag telepitett, és nem piszkáltatok bele az admin jelszóba, akkor inditsátok ujra csökkentett módban (boot közben F8) és ott elvileg kérni fogja a felhasználónevet, oda azt kell irni ha magyar a vista hogy Rendszergazda, ha angol, akkor azt hogy Administrator, és nyomj egy entert..ezt az emberek általában elfelejtik lekódolni, ha nem ők telepitik a gépüket..
2009. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezért utálom azokat a gépeket, amire előre fel van nyomva a rendszer.
2009. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Probáltad a rendszergazdai fiókot? User: Rendszergazda, jelszó nincs.
2009. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha van másik felhasználó is, akkor oda belépsz.

Start menü felhasználói fiókok, ott ott az összed felhasználó, rákattintassz az övére és jelszó törlése.

Ezért nincs sok értelme a jelszónak:)

2009. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!