Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » (tobbi lent, es kerlek irjatok...

(tobbi lent, es kerlek irjatok hasznos valaszokat mer surgos) hogy lehet vissza allitani a regi windows-omat?

Figyelt kérdés
angol nyelvu lap-topom van,es neha van olyan hogy be van kapcsolva,minden ki jelzo vilagit,de a monitoron meg csak nagy sotetseg.ilyenkor azt szoktam csinalni hogy ki meg be rakom az aksit,es helyre jon.utanna van egy kerdes hogy hogy akarom ujra inditani a windowsot,mer nem normalisan kapcsolodott ki,eddig mindig be jott a tippem es ugyan olyan volt,de most nem emlekeztem,ezert csak ra nyomtam hogy"safe mode"es teljesen mas lett,nem a leg ujjab windows jot e hanem a leg regibb,szerintetek az segit ha ujra ki-be rakom az aksit es egy masikra mek ra?
2012. máj. 21. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Csökkentett módból általában egy újraindítás után visszaáll a normál windows-ra. Aksi csere sem szükséges.
2012. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pfff,ak. el szurtam,mind1,majd meg nezem ha haza erek hogy minden oke-e,ha nem akkor megint ki szedem az aksit,es mast valasztok a "safe mode"helyett
2012. máj. 21. 13:34
 3/3 A kérdező kommentje:
na,mar minden oke,magatol meg javult xDDDD
2012. máj. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!