Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Windows Defender vírusírtó?...

A Windows Defender vírusírtó? Ha igen, akkor Microsoft Secutity Essentials vagy Windows Defender?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy spyware kereső, a teljes vírusvédelmet nem pótolja, csak kiegészíti.

Én még egyszer nem vettem észre, de valamire biztos, hogy jó.

2012. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.

Köszönöm! Nem túl értelmes, de ez segített megérteni:

"A jövő


A Windows XP, Windows Vista és Windows 7, Windows Defender váltja a Microsoft Security Essentials , 1 antimalware termék a Microsofttól. Telepítés után a Microsoft Security Essentials letiltja a Windows Defender és átveszi a dolgát. [10] [11] [12] Azonban a Windows 8 Developer Preview és a Windows 8 Fogyasztói Previews egyaránt tartalmazza a Windows Defender a antimalware képességekkel. [13]"

2012. máj. 28. 18:44
 4/9 Bari Zoltán válasza:
Sziasztok én egyiket sem használom ugyan is mindkettő windows alapprogram és ezek idéző jelben gyengék persze ha nincs más megteszi de keress az interneten vagy írj üzit és segítek
2012. jún. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
előzővel értek egyet! nem használok windows vírus- v kémirtót, gyenge is, "poloskás" is, én futtatok néhány kalózprogit is a gépemen, nem szeretném, ha lefülelné. Norton Antivirus-t ajánlom inkább.
2012. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az Avast tökéletesen megfelel, csak kérdeztem, mert a Microsoft hol ezt írja, hol azt. Amúgy használtam Microsoft Security Essentials-t, de mindent beengedett és nem frissített.
2012. jún. 3. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
az attól függ hogy mire használod hépet
2012. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*gépet
2012. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Windows Defender az csak dísz én mindig le futtattam de semmit nem talált de aMalwarebytes Anti Malware igen [link]
2012. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!