Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a jobb vírusírtó Eset...

Melyik a jobb vírusírtó Eset smart security vagy a Microsoft Security Essentials?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

ESET Smart Security szerintem.

Alapvetően hogyha eredeti windowshoz ingyen jár (innen az ingyen és windows szavakat kiemelve :)), akkor szerintem érdemesebb beruházni egy fizetős vírusírtóra, nyilván többet tud, mint ami ingyenes (vagy ugye jár valamihez, ingyen letölthető stb. stb.)

2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Eset Nod32-t használtam vagy 5évig, másfél éve használom a MSE-t, és én csak annyi különbséget tudok mondani, hogy a MSE kevesebb memóriát fogyaszt és naponta többször frissít és az automatikus vírusellenőrzést észre sem veszem, olyan diszkréten csinálja. Sima Win 7 tűzfallal használom, ami állítólag nagyon gyenge, mégsem jutott be egy vírus sem az elmúlt másfél évben, pedig 0-24/7 neten van a gépem. Szóval én ajánlom az MSE-t, mint vírusirtót az Eset vírusirtója helyett. De ez csak vírusirtó, tűzfal kell hozzá külön.
2012. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!