Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Furcsa fekete ablak villan...

Furcsa fekete ablak villan fel a gépemen néha, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A számítógépemen három napja furcsa jelenséget észleltem.


Kb. 30 percenként felugrik két darab dosos ablak, majd egy fél másodperc múlva eltűnnek. Teljesen üresek, és nehéz észrevenni őket, mivel csak fél másodpercenkre villannak fel, ráadásul kb félóránként.


Azt szeretném tudni, lehet-e vírus, amely adatokat gyűjt? Ráállítottam az MS Securityt és teljes átvizsgálást csináltattam a gépen. Nem talált fertőzést, ezért én arra gyanakszom, valamelyik telepített programom végez egy megfigyelést, de nem tudom, hogyan mehetnék biztosra?


Előre is köszönöm az ötleteket!



2012. jún. 15. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus lesz az. Feladatkezelőben nézd meg a folyamatokat egyesével, neten mindegyikhez van leírás, így ki tudod szűrni a vírust, ha már a vírusirtó nem talál semmit. (Mellesleg nem ártana feltelepíteni egy másikat és azzal is lefuttatni egy keresést. Ingyenes és jó: Avast)
2012. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de sajnos az avast sem talalt semmit :( Viszont a nez elmet es nem tudtam helyreallitani, valoszinu ezt is a virus tehette... Ujratettem a gepet, igy a legtisztabb...
2012. jún. 16. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!