Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » DDOS-olják a játék szerveremet...

DDOS-olják a játék szerveremet. Van olyan program ami visszairányítja a DDOS-t arra a gépre ahonnan jön? Vagy valami jó védelem mert a net az elszáll tőle.

Figyelt kérdés

#DDoS #antiddos #ddos security #server security ddos
2012. jún. 17. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfelelően beállított tűzfal.
2012. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy állítsam be megfelelően?
2012. jún. 17. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt linux vagy Windows?


Ha linux akkor barátkozz ezzel: [link]


Ha Windows, akkor Google....

2012. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
windows szerver és google nem segített, amit ott találtam csak lassította a szervert és mellékesen nem is hárította el a támadásokat
2012. jún. 17. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen szerver? Ott nem lehet bannolni az IP-t?
2012. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szólj rá sukira, hogy fejezze be
2012. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Yuki

2012. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoftveres tűzfal nem fog segíteni.

Nekem is DDOSolták néhány hónapja a játékszerveremet (Silkroad Online - MMORPG), kipróbáltam több szoftveres tűzfalat, és egyik sem ért semmit, még a fizetősek sem.


Szóval csak akkor fogod tudni blokkolni a DDOS támadásokat, ha van hardveres tűzfalad (pl. Cisco ASA 5500), de a legjobb megoldás, ha egy DDOS védelemre specializálódott cég segítségét kéred, ami sajnos elég drága.


Nekem a staminus.net -nél van a szerverem, és havi 2400 USD-be kerül (kb 540 ezer Ft) a szerver DDOS védelemmel együtt.


Olcsóbb megoldás például a HyperFilter ( [link]

2012. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!