Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S. A gépem befuccsolt,...

S. O. S. A gépem befuccsolt, nem tudom bekapcsolni, mert rögtön visszakapcsol. Most csökkentett módban megy. Mitől van ez, a nagy melegtől, vagy simán vírusos lett a gépem? A hasznos válaszokat felpontozom.

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:40
 1/10 MaXXeGee ***** válasza:
100%

Ha csökkentett módban megy, (amikor nem tölti be a drivereket) akkor vagy valamelyik driverrel lett gond, vagy valamelyik hardverrel, amit ha elkezd "rendesen használni" (azaz betölti a driverét, akkor jelentkezik a probléma.

Próbálj meg egy rendszer-visszaállítást, pár nappal ezelőttre, hátha :)

2012. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ok. Amúgy tűzforróak a winchestereim.


Most vagyok csak csökkentettben, mert a normál, nem indítja el.

2012. jún. 22. 16:52
 3/10 MaXXeGee ***** válasza:
100%
Laptop? Hűtést pucold ki, ha kell újra kell pasztázni, és/vagy dobj alá egy hűtőpadot :)
2012. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem laptop
2012. jún. 22. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vmi hardver hiba. próbáld meg újratelepíteni a geépet:D
2012. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

"Még csak ki sem ír semmit!"

Ebben az esetben ellenőrizzük a kábeleket, csatlakozásokat! Ha ez nem elég, akkor alkatrészek cserélgetésével rábukkanhatunk a problémás alkatrészre, ami nagy eséllyel a tápegység vagy az alaplap lesz.

2012. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez nekem is volt a régi gépenemen. X idő után kikapcsolt, és kész... Újjat kellett vennünk.
2012. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, jó ég, te hogy írsz?
2012. szept. 5. 18:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Hardveres hiba, tápot, alaplapot és/vagy ventit kell benne cserélni. Ha tűzforró a vinyó, akkor nem működik a hűtés, nem forog felette a venti, leéghet az egész géped!
2012. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gépemen*, bocs hogy elírtam.
2012. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!