Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtok egy jó vírusirtót...

Tudtok egy jó vírusirtót beépített tűzfallal?

Figyelt kérdés
Nekem most ilyen a védelmem panda cloud,iobit malware figter +Ad-aware 10.1 ami nem lassitóta a gépet beépitett tüzfala volt csak le jár a határ ideje mert egyid használtam hogy a gyártok ugy csinálták meg hogy sose járjon le de most kijavitották azt mert kevesen töltöték le prot mert az ingyenesbe az mind meg volt és ugy meg ha le jár akkor el tünik a beépitet tüzfal,levelező védelem,bevásárlás védelem... tudtok egy jó vírus irtót aminek beépitet tűzfala van hatékony és elég jó a vírusfelismerése de a COMODOSOK HAGYJANAK ja meg olyan ami az av-teszteken leelelözi az avastot.avg-t nortont

2012. jún. 25. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Avast Internet security csomagja pl. Csak az nem ingyenes.
2012. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ingyenesbe van tűzfal meg azt hallotam hogy valamenyire terheli a gépet
2012. jún. 25. 09:57
 3/4 A kérdező kommentje:
közönöm a válaszokat de nem kell mert most kaptam egy üzenetet hogy hiba volt és nem jár le igy maradok az Ad-aware 10 nél:D
2012. jún. 25. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
bullguard internet security : úgy tapasztalom, ez nem enged be semmit, a tűzfala is jól működik
2012. jún. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!