Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki mondani egy jó vírusirtót?

Valaki mondani egy jó vírusirtót?

Figyelt kérdés
Nemrég lett rárakva a Win 7 és nincs rajta vírusirtó. Valaki tudna mondani egyet?

2012. jún. 28. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha pénzt szánsz rá: bitdefender, ha ingyenes kell akkor: microsoft security essentials - egy infós szaki.
2012. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem Norton Internet Security 2012 nagyon jól müködik, nem lassitja le gépet.
2012. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:
Én AVG Internet security-t használok, törés után is stabil marad, frissíthető és biztonságos. Jó keresője, felhasználófüggő a keresés intenzitása (tehát mellette tudod használni a gépet, még ha épp scannel akkor is) nekem a 700 GB-nyi adatot is egész gyorsan átnyálazza, pedig tömve van setupokkal .. :)
2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ESET SMART az milyen ?
2012. jún. 28. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, semmit nem enged be amit nem kellene, és ami meg nem tetszik neki, de biztos vagyok benne, hogy jó (virustotal általában, nem kell lehurrogni...), azt meg kivételekhez adom, és megintcsak én győztem.
2012. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!