Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ehhez a processzorhoz milyen...

Ehhez a processzorhoz milyen vízhűtést ajánlotok, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Új gépet szeretnék venni és találtam egy egész jót viszont a processzor elég erős benne, és szerintem vízhűtés is kellene bele. Nem nagyon találtam megfelelőt ezért gondoltam megkérdezlek titeket mit ajánlotok az alábbi processzorhoz: AMD Phenom FX 6100 6 mag 3.30 ghz. Vagy egyáltalán szükséges -e a vízhűtés? Előre is köszi a válaszokat

2012. júl. 4. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tuningolod, akkor fölösleges.

Inkább valamilyen csendes léghűtésben gondolkodj. Mennyid van rá?

2012. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lambdacomputer.hu/termekek/reszletek/9835_cooler_master_hyper_412s/

Szerintem ez bőven elég lesz.

2012. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, az elsőnek: max 150 000-et akarok költeni (a gép 128 000 kb. itt megtekintheted: [link] ) a másodiknak: kösz, hogy elküldted,ezt a terméket lehet, hogy ezt veszem meg :D
2012. júl. 4. 13:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Előre összerakott gépeknél általában elveszlik a garancia ha lejön a matrica, márpedig ha leszeded az oldalát akkor biztos lejön.


Ezt ajánlom: [link]

2012. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha előre össze van rakva valószínű, hogy már raktak benne de az nincs leírva a leírásban :D
2012. júl. 4. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, van benne de te kérdezted milyet ajánlunk :D

A gyári jól hűt, csak nagyon hangos. Ha nem tuningolod és nem zavar h hangos akkor nem is kell venned.

2012. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!