Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet az előzmények...

Hogyan lehet az előzmények teljességét törölni? (mozilla firefox)

Figyelt kérdés
Mert én már töröltem a könyvjelzőknél az előzményeket, de PL ha beírok a google-ba egy szót, legyen pl "függőségek",rákeresek meg minden, aztán kilépek, később kitörlöm az előzmények közül is, de a végén ha beírom újra ezután a keresőbe csak annyit hogy "f" már rögtön a "függőségek" szót dobja ki, pontosabban kiemeli h ez volt utoljára megnézve. Hogy lehet maximálisan is eltávolítani az előzményeket? És ugye sehogy máshogy nem tudják visszanézni a törölt előzményeket? ((még egy példa, gyak.kérd. keresőjébe beírtam egy kérdést, töröltem előzmények közül, de ha odakattintok kidobja) SOS! *-*

2012. júl. 4. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedd le a ccleaner-t. Rendesen ki fogja pucolni az előzményeket:

[link]

(megkeresed benne a megfelelő böngészőt,majd kipipálod ami kell,majd elemzés és tisztítás futtatása.

2012. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem előzmények. Az előzmény az oldalmegtekintést jelenti. Amit írsz, az a keresőmezők vagy űrlapmezők tartalma.


Ezt a CTRL+SHIFT+DEL lenyomásakor megjelenő listában kipipálva törölheted, vagy elkezded beírni, és amikor megjelenik az ajánlat, akkor kiválasztod, és lenyomod a DELETE gombot. Globálisan kikapcsolni a megjegyzést pedig a beállítások/adatvédelem - egyéni nézetben tudod.


Vagy pedig privát böngészés módban netezel, és akkor az semmit nem jegyez meg.

2012. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
NagyonNagyon köszönöm megmentettetek :))
2012. júl. 5. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!