Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kockázattal jár ha megadom a...

Kockázattal jár ha megadom a telefonszámom olyan hirdetésekre amik azzal kecsegtetnek hogy iphone-t vagy mást nyerhetsz, vagy iq-dat megmondja?

Figyelt kérdés
Ezt akarnám kitölteni: [link] megtegyem vagy ne?

2012. júl. 5. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul fölösleges.
2012. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megteheted ha van egy olyan kártyás mobilod amin semmi pénz nincs sose. Egyébként ezekkel nem lehet nyerni, ez csak reklám és átb*szás.
2012. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, kockázattal jár, megadod szépen a telefonszámod és egyszer csak azt veszed észre, hogy előfizettél valami emelt díjas sms-re. Ne legyél ennyire naiv.
2012. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azért tölteném ki ezt a szart mert le kell töltenem egy dolgot és csak ezen keresztül tudom letölteni. Énis tudom hogy nem lehet nyerni vagy ilyesmi... de csak akkor tudom letölteni amit le akarok ha kitöltöm és megadom a telószámom
2012. júl. 5. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

"de csak akkor tudom letölteni amit le akarok ha kitöltöm és megadom a telószámom"


Édes gyermekem, te még hiszel a mesékben?

[link]

Töltsd le máshonnan, vagy vedd meg, ha annyira fontos.

2012. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem adnám meg a számomat ilyen oldalakon. Elvileg ezek hetente pár ezer forintot levesznek a kártyádról addig amíg le nem mondod a szolgáltatást.
2012. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, mert ezzel előfizetsz egy emelt díjas szolgáltatásra! (lásd apróbetűs rész...)
2012. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!