Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet kapni olyan átalakítót...

Lehet kapni olyan átalakítót amivel a sata 3 kis foglalatát át lehet alakítani sata 2 re vagy egy re?

Figyelt kérdés

van 4 hdd m van 1 uj sata3 kis foglalatos és van 3 db régebbi a nagy foglalatos lehet sozzá kapni átalakító?

ha lehet kapni akkor linkeletek! légyszives



2012. júl. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] nem tudom hogy a 3mat fogja -e konvertálni.
2012. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. [link]
2012. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igazából én ezt a kérdést nem értem. ha van egy sata 3-mas vinyód azt rádughatod sata1-re is csak a sata 1 sebességén fog működni. ha meg van egy sata 1-es aztis rádughatod sata3-ra. Én úgy tudom hogy fizikálisan nem változtak a foglalatok,én még egyszersem láttam ilyet....
2012. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja. bocsi. hogy ata vinyó a nagy foglalatos? este van már.
2012. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vettem egy hdd dokkolót és ahoz egy 2Tb hdd-t a dokkolóban csak egy kis foglalat van ami a 2 tb sen is van de van hármo vinyom amik öregek és az a batár széles foglalat van olyan átalakító kellene ami átalakítja a széles foglslstot kis foglalattá! remélem érthető
2012. júl. 6. 09:16
 6/6 A kérdező kommentje:
2012. júl. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!