Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért tűnt el a fiók?

Miért tűnt el a fiók?

Figyelt kérdés
Windosw xp-m van és eddig volt rajta 1 fiók Rendszergazda néven, de csináltam mégegyet és itt kezdődtek a bajok mert amikor az eredeti Rendszergazda nevű fiókomból kijelentkeztem eltűnt. Azóta sincs meg, a másik ott van de az eredeti fiókom sehol sincs, már próbáltam ujraindítani a gépet de semmi, csak az új fiók. De az az érdekes, hogy az új fiókot próbálom átnevezni Rendszergazda névre és erre kiírja, hogy már van egy ilyen nevű fiók. De akkor hova tűnt és, hogy hozhatom elő?

2012. júl. 6. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:

C:\Documents & Settings\Rendszergazda

Elvileg itt vannak a file-k.

2012. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen de magát a fiókot, hogy tudom visszaállítani? Úgy értem, hogy a bejelentkezésnél amikor kiírja, hogy Üdvözöljük oda, hogy tudom visszatenni a fiókot?
2012. júl. 7. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, onnan mentsd le az adatokat, és rakd újra az XP-t. Egyébként a sok fiók miatt a gép is belassulhat.
2012. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rejtett mappák és fájlok. XP-ben a Windows kutya (keresés) megmutatja.
2012. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2012. júl. 10. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!