Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bekapcsolom a PC-T elindul...

Bekapcsolom a PC-T elindul egy zene (a windows még be sem tölt). A feladatkezelőben "IEXPLORE. EXE"-t leállítom egy darabig jó, de újból indul. Tegnap vírustámadás volt. Kiírtottam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A NOD32, a Ad-Aware SE, és a Malwarebytes'Anti-Malware, sem talál már semmit.
2009. júl. 10. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

AVG Internet Security-t telepítsd! Nekem bejött! Előtte Nod32 volt, de az a nyomába sem ért ennek!

Egy próbát megér..mert szerintem 100%, hogy nem jól lett kiirtva a vírus...

2009. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

szerintem meg

1. ne használj kismillió vírusirtót, mert nekem is összeakadtak és leállt a gép

2. csak avast!-ot használj. ingyenes, és utol sem éri őt a nod32

2009. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leiras nem eleg pontos, igy nehez tanacsot adni. Mindenesetre inditsd el csokkentet uzemmodban es ugy futass le virus es kemprogram keresot (nyilvan frisset). Probald meg ugy hogy csokkentett mod halozattal. Ha lefutott minden akkor nezd meg az msconfig-ban hogy mik indulnak el, es ami gyanus azt le kell tiltani. Javaslom tovabba hogy frissitsed az operacios rendszert mert sok esetben egy nyitott kiskapu miatt tamadjak a gepet, es kikenyszeritenek egy ujraindulast. En ezeket szoktam vegigjarni es mukodik.
2009. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. júl. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!