Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a különbség a Norton...

Mi a különbség a Norton AntiVirus, Internet Security és 360 termékei között?

Figyelt kérdés
Tapasztalat? Teszt vagy esetleg valami táblázat? Köszönöm szépen! :)

2012. júl. 16. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a "Főbb jellemzők" alatt található egy részletes táblázat. A Norton Internet Security komolyabb védelmet nyújt, mint az AntiVirus. A 360 majdnem ugyanaz, mint az Internet Security, csak ez rendelkezik biztonsági mentéssel, illetve be tudja hangolni a számítógépet.


Minden programnak megvan a maga rendeltetése, ha vírusirtó, akkor legyen vírusirtó, ha karbantartó, akkor legyen karbantartó, viszont tudják is a feladatukat! Óvakodjunk az olyan vírusirtóktól, amelyek többet tudnak, mint amit tudniuk kellene.


Norton (Internet Security, 360) sokáig használtam, meg voltam vele elégedve.


Ha mindenképp Norton, akkor Internet Security. Ha szabad ajánlanom, akkor Kaspersky Internet Security.

2012. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy gyengébb gépekre Eset Smart Security5. Vásárolt licensszel.
2012. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, most már értem! :)


Régebben én is gondolkodtam a Kaspersky-n, de aztán félbemaradt a dolog. Arról is tudsz valami érdemleges információt adni, hogy mi a különbség a Norton Internet Security és a Kaspersky Internet Security között? De ha nem is, nagyon szépen köszönöm az eddig küldötteket! :)


Igazából a családban két erős asztali gép van, és négy laptop (egy közép-erős és három közepes teljesítményű) van, tehát az erősebbekre menne a Kaspersky, mert arról tudom, hogy az egyik legjobb (ha nem a legjobb) vírusírtó. A Kaspersky termékek közül melyik a legjobb?

2012. júl. 16. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:

# 1/3

Ajánlom figyelmedbe ezt a két "tesztet":


Kaspersky Internet Security 2012:

[link]


Norton Internet Security 2012:

[link]

2012. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fizetős védelem nem olcsó, de megéri.
2012. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jollan válasza:
Mindegy milyen vírusirtót használsz a lényeg, hogy legyen valami a gépeden. A valamilyen az már több mint a semmi. A többi pedig megszokás és marketing.
2013. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!