Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudok spamake-t,...

Hogyan tudok spamake-t, spyware-t eltávolítani a böngészőmből, pc-ről?

Figyelt kérdés

Tele vagyok spammel, de nem az e-amail címem telt meg vele.Mindegyik böngészőbe(firefox,chrome,IE,Opera)beleépült egy spam, a jobb alsó sarokba, szinte minden weboldalnál megjelenik.Próbáltam már ki írtani noddal, nortonnal, meg ilyen ingyenes szűrőkkel is, találtak is valamit amit kiirtott, de ezt nem írtja ki.

Win 7-es van fönt, már régóta és nagyon jól működi ezt leszögezve.Szóval, félek nehogy valami bankkártya adatot kilopjanak.Ja meg egy időben a felhasználói fiókom szintjét levettem telepítések miatt a legalacsonyabbra, aztán elfelejtettem visszavenni(szóval vmi progi engedély nélkül módosítgathatott? stb).



2012. júl. 21. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Spybot Search & Destroy-t.

[link]

2012. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig, sajnos nem jött be. Lehet újra kell rakni a windowst.
2012. júl. 21. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha böngészőbe épülő mütyűr, akkor le lehet tiltani, vagy programok-telepítése, és törlésében uninstallálni. Megesik az ilyen, hogy egy amúgy hasznos progi mellé feltelepül vmi más toolbar, vagy add..
2012. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod, elfelejtettem az uninstalt.De részben megoldotta a problémát legalábbis firefoxban, csak egy x maratt, semmi több.A többinél böngészőnél majdnem ugyanaz helyzet.Bővítményeket meg elvből nem telepítek bele, csak flast stb.így is sokmindent kitörlök majd.

De ha uninstalálom a böngészőket, akkor a könyvjelzők benne maradnak?

2012. júl. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!