Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a facebook accoutoma...

Feltörték a facebook accoutomat. A support meg szarik rám. -. - Teendő?

Figyelt kérdés
Gyanítok pár gyereket, akik feltörték a facem és megváltoztatták a jelszavam... Régebbi gépemen volt egy jelszófeltörő amit csak magamnak használtam, mert nálam havi szinten feltörik a jelszavaimat, és nem árt felkészülni az ilyesmire.. Most azonban új lett a gépem, Win7 mindenféle biztonsági szekcióval, és egyetlen egy jelszófeltörőt sem találok magamnak... A facebookon már próbáltam új jelszót kérni, törölni a jelszót, de már egy jó ideje nem kapok semmit... Szeretnék egy tanácsot kérni, hogy ez esetben mit tegyek? Esetleg tudnátok ajánlani egy facebook jelszó feltörőt? Nem akarok másnak kárt okozni, nincs is szándékomban, csak magamat szeretném feltörni! Előre is köszi a segítséget!

2012. júl. 23. 11:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és igen az antivírusom F-secure, mert gondolom ha egy progit le szeretnék tölteni, akkor ki kell kapcsolja, mert azonnal vírust talál benne....
2012. júl. 23. 11:30
 2/9 anonim válasza:
69%

miért csináltál kicsi és NAGY b e t ű k-ből álló kódot amiben számok is vannak? jegyezd meg ÖRÖKRE Facebookot nem lehet feltörni... felelőtlen voltál hogy nem figyeltél eléggé arra ami a tied...


na de hogy ne csak off legyen: csinálj egy új facebookot és jelölj be mindenkit aki a régiden volt a másikat meg jelenzsd fel hogy ellopták vagy hoy a te személyiségi jogoddal visszaélt stb...

2012. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"havi szinten feltörik a jelszavaimat"


Az emberek 99%-ának SOHA nem törik fel a jelszavát, még akkor sem, ha az a jelszó az 50%-ban használt "password" vagy "123456"...


"Esetleg tudnátok ajánlani egy facebook jelszó feltörőt? "


Nem, mivel ez nem így működik, a 1000%, hogy a tiédet sem így törték fel. Az e-mailes dolog meg esetleg azért nem működik, mert ha mondjuk az e-mailed jelszava volt a túl egyszerű, akkor azt meg is változtatták. Sőt még az is lehet, hogy az oldal, amire nem tudsz bejelentkezni, az nem is a facebook...


"azonban új lett a gépem, Win7 mindenféle biztonsági szekcióval"


Az emberi butaság ellen SEMMILYEN program sem véd.

2012. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A jelszavaimat nem felejtem el soha... You Tubon beírja bárki facebook feltörés rengeteg progit kiad és azzal törik fel. Nem vagyok buta.. A jelszavam nem felejtem el, de ha már itt tartunk akkor miért írjátok ide, hogy én voltam buta mert elfelejtettem a jelszavam és a facet nem lehet feltörni. De igenis fellehet, mert nonstop dolgoznak az unatkozó programozók azon, hogy jobbnál jobb feltörő progit készítsenek.. Amúgy meg, igen havonta feltörték a fiókomat, de nem facen, hanem egy RPGn, később kiderült, hogy ugyanaz a gyerek törte fel minden alkalommal, de mostmár arra is találtam megoldást...
2012. júl. 23. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy nem foglalkozik, mert ők biztosították a feltörések esetére történő fiókvisszaszerzést: Ha valaki jelszót cserél a fiókodon, autómatikusan e-mailt kapsz, ahol feltörés esetén vissza is tudod szerezni a fiókot egy linkre kattintva, ezért javaslom: ha tényleg a te fiókod törték fel, nézd meg az e-maileket, ha meg te szeretnéd valakiét, inkább ne tedd, úgysincs esélyed
2012. júl. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"De igenis fellehet, mert nonstop dolgoznak az unatkozó programozók azon, hogy jobbnál jobb feltörő progit készítsenek."


Nem és ezredszerre is NEM létezik ilyen program.

Az összes ilyen jellegű videó kamu.

(MAXIMUM amit meg lehet tenni a sima HTTP kapcsolaton és azonos alhálózaton a session lopás, de ezzel sem lehet jelszót cserélni, csak ideiglenesen belépni. De ehhez is több dolognak kell passzolnia.)



Szóval a probléma ott van, hogy gyenge volt a jelszavad.

Valamint igazat írtak korábban az emberek 99%-nak nem törik fel semmijét.


De nem kell hinned nekem, végül is csak programozó vagyok és csak 5-6 éve foglalkozom informatikai biztonsággal is...

2012. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most már elhiszem. Megkaptam a levelet és megváltoztattam a jelszavat. Igazából maga a support változtatta meg a jelszavam, de hogy miért arra nem adtak választ.. Az e-ailt meg spamként észlelte és törölte is... -.- Azért köszi mindenkinek!
2012. júl. 23. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze..

Majd unatkozik pár programozó és feltöri a facebookot, ahol milió $ kapnak a védelemmel foglalkozó nem unatkozó programozók...

2012. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ha ilyen egyszerű lenne, akkor értelmetlen lenne a jelszóó...

Persze unatkozik valaki és meghackel egy bankot....

Ez olyan mindennapos nem???!!

2012. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!