Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnék biztonsági...

Hogyan tudnék biztonsági kamerát csinálni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy szükségem lenne egy beltéri biztosági kamerára olcsón.Eddig az az ötletem hogy vennék Logitech Webcam C310 tipusu webkamerát és hozzá egy AEG Túlfeszültségvédő Elosztó, utazó 1+ 2 DIN, 2x usb -t meg még 1 külső winyót.Az lenne a célom hogy a gépet ne kelljen bekapcsolva hagynom.Hogy tudnám akkor ezt megoldani és még mi kéne?
2012. júl. 27. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs bekapcsolva a gép, akkor mégis mi fogja a kamera képét rögzíteni?

Szerintem fogj egy kis fogyasztású gépet (pl. egy Atomot, vagy akár egy Strawberry PI-t) rakd rá arra a kamerát és a külső HDD-t és meg van oldva.

2012. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha veszel egy webkamot abból tudsz online, zárt kamerát csinálni (bárhol vagy és van neted csak beírod a böngészőbe a kamera IP címét, aztán a jelszót, és megjelenik a kamerád képe élőben) viszont a kép mentésével problémák lehetnek, szerintem nézz körül szerverek körében (tudom nem olcsók, de keveset fogyasztanak) hogy melyik tud ilyet, ha van egyáltalán ilyen
2012. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most legalább már tudom hogy fogjak neki.
2012. aug. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!