Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » El tudom úgy rejteni az ip...

El tudom úgy rejteni az ip címemet hogy semmien oldal ne lássa és olyan oldalra tudjak regisztrálni ahol egy ip vel csak egyszer lehet? És ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
valami programmal esetleg? már egy csomó ilyen programot kipróbáltam de egyikkel sem msikerült

2012. aug. 8. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
2012. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EagleHUN ***** válasza:

Elvileg vannak olyan ingyenes "hackerek" által fenntartott rout/proxy szerverek ahol a géped által küldött csomagokból kiszedik a te IP címed és behelyettesítik a szerverével.

Jelentős internet lassulás mellett!

ol:

[link]

[link]


[link]

2012. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vipvpn.hu
2012. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért törölték, de újra leírom. Töröld a sütiket, használj TOR-t.
2012. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat


elsőnek: ilyen programból már hármat is próbáltam (abból két pro verziót) és egyik sem rejtette el az ip címem viszont belassította a netet


másodiknak: tényleg ellég lassú és nem tölti be rendesen az oldalakat


(most) harmadik: nagyón jó leszedtem regisztráltam és tényleg jó és gyors


negyedik: a tort kipróbáltam de nem tudtam használni mert nem tudom hogy kell belépni


DE MINDEN VÁLSZT KÖSZÖNÖK! és ment a zöld kéz!

2012. aug. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!