Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS! Mi baja lehet a gépemnek?...

SOS! Mi baja lehet a gépemnek? Állandóan leáll csak úgy. Okozhatja ezt az, hogy most nincs rajta vírusirtó? Vagy ezt valami más okozza?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tápellátás nem megfelelő vagy alaplapi hiba. Csekkloj le minden kábelt.
2012. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A tápellátásnak nem hiszem, hogy baja lenne, mindig be van dugva a töltő, szóval nem hiszem hogy lemerülne. Azt hogy tudom megállapítani, hogy az alaplapnak van-e valami baja?
2012. aug. 12. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet rajta akár egész trójai faló ménes is! Vírusirtó nélkül Windows op.rendszerrel nem csoda. Ezt futtasd le:

[link]

2012. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és utána tedd fel ezt [link]
2012. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és ezt [link] neked kell majd frissíteni kézzel
2012. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én laptopom azért lassult és állt le egy időben folyton, mert tele ment porral a ventilátora. Kiporszívóztam, és nagyon sokat javult a teljesítménye. Ha laptopról van szó, nem kell szétszedni, csak óvatosan, gyengén porszívózni a szellőzőrácsnál és a billentyűzetnél. Asztali gépet érdemes szétszedni és úgy takarítani, rengeteg por lerakódik.
2012. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Használj Ubuntut!
2012. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kiporszívóztam a billentyűzetét és ott hátul a ventinél, és azóta teljesen jól működik, már nem áll le.
2012. szept. 8. 15:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor örülök, hogy ilyen egyszerűen megoldódott a problémád. Sokan nem is gondolnak erre a hibaforrásra. :)

Már a kicsit is újabb alaplapok szabályozzák a processzorok teljesítményét a hőmérsékletük alapján, nehogy leégjen. Jobb így. :)

Akkor gondolom, nem vagy hálátlan a zöld kezeket illetően. :)

U.i.: Vagy használj Ubuntut, vagy ha ragaszkodsz a win-hez, akkor tűzfalat, vírusirtót, trójai falót :)

Ezekben is van jó ingyenes, de a legbiztonságosabb az Ubuntu, bár kicsit tanulni kell.

Minden ingyenes rajta, és mindenféle fontos funkcióra van jó program, de ha nagyon akarsz megoldható a win programok futtatása is.

2012. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!