Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Egyszer újra indult a gép...

Egyszer újra indult a gép magától, (gondolom kékhalál) (XP) és ezt az üzenetet adta ki mi a franc ez?

Figyelt kérdés

Ahogy írtam újra indult a gép magától, vagyis esélyes a kékhalál, (XP Professional) és ezt az üzenetet kaptam:

[link]

Na most gond nincs (részben) mert helyre állította, működik még a gépem XD De azért ha erre van elkerülési ötlet az jöhet.



2012. aug. 15. 08:01
 1/6 Blue85 válasza:
Nincs semmi, sikeresen helyreállította a rendszert. Amúgy nem árt néha nagytakarítást végezni a gépen, vírust írtani stb
2012. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ :D
2012. aug. 15. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
szia szerintem tudom mi lehet az oka gondolom nem rég csináltál a tálcán egy változást windows 7 témát csináltál vigyázni kell azzal mert az károkat is okozhat
2012. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi téma. Alapból fölöslegesek, egy majdnem friss windows XP-ről beszélünk tán 2 hetes nem rég váltottam vissza win7-ről. A témák semmi újjat nem nyújtanak, talán egy új gépet :)
2012. aug. 15. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
de abból a támágol több isv na startm enü meg az egeret is win 7alakitja,de nincs gond már rendesen mükszik azt irta az üzenet
2012. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jézus atya úristen tanulj már meg helyesen írni azt a büdös XD
2012. aug. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!