Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Amikor a Microsoft Security...

Amikor a Microsoft Security Essentials-ot teljes körű keresésre indítom fél perc múlva azt írj a Gép Veszélyben, és lefagy a gép ez miért van?

Figyelt kérdés

Éppen a Counter Strike Source-t vizsgálja, hirtelen azt írja a Számítógép Veszélyben, és lefagy a gép újra indítás segít csak.

Rendszer: XP 32 bit

Na most vírusos a gép és az blokkolja a vírusírtót, vagy szimplán rossz a vírus írtó, (újra telepíteni már telepítettem Segítsetek XD



#Microsoft Security Essentials #leáll vírus keresés
2012. aug. 20. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor szerintem az erős vírus,és nem tudja ki irtani,de szerintem nem fagy le csak nagyon leterheli a ellenörzés közbe a gépet gondolom gondolkodik hagyad 10percig gondolkofni ha akkoor se csinál semmit akkor tölsd le ezt: [link]

az elsöt tölsd le és a 10es verziót szed le az tud magyarul,futtas le ellenörzést hátha megtalálja

2012. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egász este hagytam, de annyira lefagyott hogy csak az egér mozgott.

Kaspersky? Hát jó letöltöm.

2012. aug. 20. 16:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy külön vírus írtó és cseréljem le a MSE-t?
2012. aug. 20. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha enyire nem jó neked nálam nem volt gond írd le hogy milyenre gondolsz milyen tulajdonságok,gépigény...
2012. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Felraktam a Kaspersky-t és estére benthagyom teljes keresésre.

(Anti virust)

2012. aug. 20. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó online scanner. Futtasd le.

[link]

2012. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező milyen tulajdonsága van a gépednek arra gondolok hogy túl gyenge a és nem bírja az erős vírusirtókat az mse gyenge erőforrás igényű de ha vírust keres akkor már több az erőforáss igénye és nem birja a géped, kaspersky meg főleg terheli próbáld meg ezzel kevés az erőforgás,gyors.hatékony,és keresés közbe e használ sokat,de ne ilyedj meg ha nem találod meg az adatbázis frissitésést mert ennek nem kell mert cloud alapu,de azér figyelj hogy akkor futtas le vele ellenörzést ha van neted internet nékül nem olyan hatékony... probáld ki: [link]
2012. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elöző:

Köszönöm a választ, de már nem kell segítség, újra raktam a gépet azóta, és nodot használok :P

Ez nem eszi a gépet akármennyire is **** :D

2012. aug. 23. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jólvan sajnálom hogy ujra kelelt raknod a gépet,de legalább müködik az egész
2012. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!