Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Acer Aspire 5732zg laptopot...

Acer Aspire 5732zg laptopot hogyan jobb használni?

Figyelt kérdés
Akksiról,félig vagy háromnegyedig lemeríteni vagy folyton tölteni kivéve ha ki van kapcsolva? Van olyan ismerősöm akinek Acerje van, csak töltőröl használja,de az akku benne van és azt mondták neki, hogy olyan mint ha új lenne (az akku). A válaszokat előre is köszönöm.
2012. aug. 28. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ebből a sorozatból van.Mivel az akksija sz@r ezért folyton töltőn van.Ez azonban nem jó neki korántsem.Tehát inkább merítsd csak le.
2012. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. aug. 28. 17:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az akkuja még jó hiszen egy hónapos.
2012. aug. 28. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
minden laptopot úgy érdemes használni lemerítem feltöltöm minimum egyszer 1 hónapban ezt meg kell csinálni
2012. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azt is mondták nekem, hogy az se jó ha az akkut sokat használod. Amúgy egy új aksi bele 13e a legolcsóbb.

Amúgy köszi a választ.

2012. aug. 28. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hetente hagyom csutkára 3%-ra lemerülni,akkor nem játszok vele, csak netre, torrentre és egyéb nem aksi zabáló dolgokra használom.

Ha hetente lemeríted akkor egy évben 52-szer meríted, ezek 1000 merülést bírnak elvileg, szóval hamarabb fogod cserélni a gépet minthogy tönkre menjen az akksid.

Amúgy meg folyamatosan lehet táp alatt nyugodtan.

2012. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2012. szept. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!