Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az baj hogy az avast vírusírtó...

Az baj hogy az avast vírusírtót nem állítom be hanem úgyhagyom alapon? és hogyha nem teszek fel vírusírtót a gépre akkor milessz vele?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 16:37
 1/4 Antimod ***** válasza:
Ha rendszeresen frissíted, akkor elvileg úgy is megvéd a legtöbb káros kódtól.
2012. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:

Ha nem teszel fel vírusirtót, előbb-utóbb (de inkább előbb) rákerül a gépedre néhány ártalmas kód, amely felfedezetlenül és szabadon garázdálkodik. Egyszer csak azon kapod magad, hogy nem tudod használni a gépedet, vagy lekódolták a mappáidat, és "váltságdíj" fejében férhetsz csak a tartalmukhoz hozzá. Esetleg tudtodon kívül folyamatosan támadnak más hálózatokat a géped közreműködésével, vagy éppen mindenféle tiltott anyagot le és fel távoli szerverekre.

Szóval nem érdemes kockáztatni, tedd fel az Avastot. És mellé egy tűzfalat is, vagy ellenőrizd, hogy a Windows tűzfal be van-e állítva.

2012. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:
Általában az alap beállítás, az a használati mód, amit a program készítői megfelelőnek találnak egy átlag felhasználó számára.Ha már van ingyenes vírusirtó,akkor használd.
2012. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vírusirtó nélkül tönkre megy a gép,egy idő után,

minden vírusirtó használható alap beállítással,én se értek hozzá,de youtuben szoktam nézni tesztetek ott általában beállítják a vírusirtót,én úgy állítottam be,nézd meg ezt a videot ahogy látod ö is beállítja: http://www.youtube.com/watch?v=iSne3zzhGyw

2012. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!