Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha használok titkosító program...

Ha használok titkosító programot mondjuk TrueCrypt és jön a szoftware rendőrség, köteles vagyok kiadni a kódomat?

Figyelt kérdés
Tehát csak elméletileg, ha van egy szoftverem ami nem legális de az egész gépem titkosítva van (azaz hiába veszik ki a vinyót teszik át másik gépbe nem tudják az adatokat leolvasni) és én nem mondom meg a jelszavamat akkor nem fognak rájönni hogy használtam illegális szoftvert ugye?

2012. szept. 7. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"a szoftware rendőrség"-nek megvannak a lehetőségei a HDD titkosítás feltörésére. DE, nagyon kicsi (= a 0-val!!) a valószínűsége, hogy pont a TE gépedet szúrják ki, illegális szoftverhasználat ellenőrzése céljából!

(ha nem vagy példul céges használó, ill. vélhetően, bizonyíthatóan nem követtél el, a nemzetbiztonságot veszélyeztető cselekményt...)

2012. szept. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem kell kiadni a jelszódat


[link]


Üdv.

2012. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!