Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A wifi jelszavamat hogyan...

A wifi jelszavamat hogyan tudnám visszafejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :-). Elfelejtettem a wifi jelszavamat, de a jó hír hogy megvan gépen, viszont nem tudom visszafejteni. Segítsetek légyszíves:).


A cain and abel visszafejtő program ezt a hex számsort adta vissza 43a3ac3f04eef905992beecba9a9e795d9e1ebbc48edf5e1aa22dce6bf8a2815


2012. szept. 10. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb belépni a routerbe, és megnézni. Vagy resetelni a routert és beállítani új jelszót.


A szomszéd wifijének feltörésére nem itt fogunk megtanítani.

2012. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt kellene visszafejteni ami most van rajta. Van esetleg egy olyan program ami visszafejti mint az msn jelszónál ?
2012. szept. 10. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha belépsz a routerbe és megnézed, akkor a mostani jelszót fogod látni.
2012. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi az hogy belépek a routerbe. Kérhetnék egy progit ? Csak van?
2012. szept. 10. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:

A routerbe úgy tudsz belépni, hogy egy hálózati kábelen rácsatlakozol a router egyik portjára, ami nem a WAN port.

A router típusától függően be kell írni egy IP címet, amire megjelenik egy menü. (Dlinknél 192.168.0.1) Ott tudod megnézni, és átállítani.


Ha ezt meg tudod csinálni akkor te uralod a routert. Ha nem akkor mint említettem, a szomszéd eszközének feltörését nem itt fogjuk neked megtanítani.

2012. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De megvan a jelszó, azt miért nem lehet visszafejteni mint az msnnél?
2012. szept. 10. 19:38
 7/9 Karesz6969 ***** válasza:

Az 5, válaszoló pontosan leírta..

"De megvan a jelszó, azt miért nem lehet visszafejteni mint az msnnél?" / vissza lehet mindent fejteni /


Ebből számomra is világos, hogy neked nem ez kellene...főleg ha cain-t használsz...és tényleg, nem itt fogunk téged megtanítani a különböző illegális fortélyokra.

Azt mindenki önállóan tanulja és általában az ilyen irányú ismeretek nem közkincsek.


Remélem megértettél kérdező.

2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miről beszéltek, nem tudok bemenni a routerbe, az miért nem jó hogy van olyan progi ami visszafejti a gépen a jelszót ?
2012. szept. 10. 21:32
 9/9 algopirin ***** válasza:

Van ilyen program ami megmutatja szinte az összes jelszót ami a gépen van vagy a módszert hogy is lehetne, persze ha valamilyen formában el van tárolva.

Viszont kétlem bárki oda adna vagy elfogja mondani, én legalábbis nem tenném szar ügy de ez van.

Ha tényleg tiéd a router akkor egyszerűbb resetelni és újra beállítani rajta mindent, ha meg nem a tiéd akkor nem így működik.

2012. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!