Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » E mögött vírus áll?

E mögött vírus áll?

Figyelt kérdés
Amikor megpróbálom megynyitni akár a chromeot akár a mozillát akár az explorert mindig 2x kiírja hogy a program működése leállt / megoldás keresése az interneten. A gép beindítása után egyből kiírja hogy az nvidia valamelyik része leállt, most pedig otthagytam egy kicsit a gépet és azt írta hogy windows rendszerhéj-közös dll leállt. (semmi nem futott a gépen)

2012. szept. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Futtass le egy vírusvizsgálatot, majd kiderül. Ajánlom az Avast!-ot. amúgy szerintem lehetséges.
2012. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1000ből 1x sikerül elindítani a böngészőt, és akkor sem akar sok oldalt megnyitni, vagy betölti, utáni kiírja 2x hogy a chrome működése leállt, ilyenkor ki x-elem és az oldal lefagy majd sok frissítés után használható. továbbá soha nem tölti be a google.com-ot ellenben a google.hu-t mindig. (már töltöm az avast-ot)
2012. szept. 13. 19:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le:

[link]

2012. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meg ezt is csökkentet módba [link] meg ezt is [link]
2012. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is malware bitest ajánlom azt futtassad le
2012. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi az avast úgy néz ki megoldotta, de megtartom a linkeket!
2012. szept. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!