Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most tettem újra a windows-t,...

Most tettem újra a windows-t, és csomó vírus van a gépemen, mitől?

Figyelt kérdés
Most megy a nod32 ebben a pillanatban és a c:/ köteten,főleg a windows mappában 814 kártevőt talált,hogy lehetséges ez egyáltalán???????

2012. szept. 16. 12:19
 1/10 algopirin ***** válasza:
Nem legális a windows valami sufni verzió ami eleve tele van ilyesmivel, vagy a nod nem az és megbolondult ?!
2012. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a nod az legális,a telepítőm,az az ismerősömé,többször is tett vele gépet újra,és nem volt ien gond :(((((((
2012. szept. 16. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán egy másik partíción voltak fertőzött fájlok/programok, és azokkal megint megfertőzted a friss telepítésedet (pl. újra feltelepítetted azt a programot, ami már az előzőt is kinyírta).

Csináld azt, hogy formázod a c-t, feltelepíted újra a win-t -de max. csak driverekkel, és semmi egyébbel-, utána jöhet a vírusírtó, amit az interneten aktuálisra frissítesz. Amikor ez megvan, akkor csökkentett módban elindítod a gépet, futtatod a vírusirtót teljesen az egész vinyón, és az akkor majd rendetb@sz! Nem írtad, hogy milyen vírusod van, de én most szedtem össze nemrég egy sality nevűt, és az volt ilyen agresszív.

2012. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz több virust ne netez rendszergazdaként és kész
2012. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...vagy húzd ki az internetet a hálókártyából, meg ne tegyél be pendrájvot/dvd-t stb. a gépedbe, meg csak jogtiszta, drága pénzért megvásárolt szoftvereket használj, amit használat előtt két ismerősöd átnéz két különböző, élvonalbeli, rendesen frissített vírusirtóval!
2012. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát szerintem atelepítő cd volt vírusos ,most kaptam egy jót,csak az a baj h windóws alap,service pack nincs rajta,vagyis 2 külön cd-n van de a service pack 1 es cd-m meghalt :),lejött róla a borítás,vagy vlami hasonló anyag,a régisége miatt és nem ismeri fel a gép,ezért most internet sz@rexplorert tok csak használni,ami dög lassú :O és ha felmek a microsoft oldalára a service packokért,hát mitörténik,találjátok ki!a lap nem jeleníthető meg,hogy v_rjem belé :Dezért most nem tom,mit tegyek,mert egy oan ismerősöm sincs a közelbe pillanatnyilag aki ide tudná adni,vagy letölteni nekem :Smit tegyek,egy jó linket nem tudtok a sp1,2,3 letöltéséhez?
2012. szept. 17. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez most XP vagy Windows7?
2012. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez XP-hez jó.

[link]

2012. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez xp,a gépemet elvitte egy ismerős megnézni,semmit nem észlelt,csak néhány kártevőt,újratette a biztonságért,de az az 5 vírus megmaradt,a windows mappában olyanokat talál,h killer.exe,funni ust fogalmam sincs micsodák,és nem tom leirtani,ahányszor ujra lesz téve a gép,már formáztam is,egyszerűen megmaradnak ezek a kártevők,pedig több lemezzel lett ujra téve
2012. szept. 22. 21:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Újratelepítés előtt le kellene futtattni a Kaspersky online scannerét. Ez biztosan leirtja. Aztán teljesen tisztán kell újratelepíteni.

[link]

2012. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!