Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudok az egész gépen...

Hogyan tudok az egész gépen lefutattni egy vírusellenőrzést?

Figyelt kérdés

avast-ot használok, a karanténból ha kitörlöm az jó??

msn-en kaptam üzit, hogy amíg nem vok fenn reklám-oldalakat küldözgetek és elvileg egy vírus az.


2009. aug. 2. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vírus, hanem feltörték az MSN-edet, válts jelszót és meg fog szünni a dolog.
2009. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, még annyit, hogy nem kell ismeretlen meg kéretlen linkekre kattintgatni és nem lesz máskor ilyen.
2009. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oks, de attól még le szeretnék futtatni egy vírusellenőrzést...
2009. aug. 3. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb alsó sarokba katt jobb gombbal az avast ikonra > avast! antivírus elindítása > [link] Itt beállítod hol szeretnéd és hogy mennyire alaposan vizsgálja át


Másik megoldás: eszközök > Ütemezett indítási vizsgálat (újraindítás szükséges)


Utóbbit ajánlom =)

2009. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii, de ezt hol keressem :eszközök > Ütemezett indítási vizsgálat (újraindítás szükséges) ??
2009. aug. 4. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van amit belinkeltem. Ott a bal felső sarokban katt az eszközökre és ott lesz =)

2009. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm^^
2009. aug. 5. 09:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!