Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gmail hiba? (lent).

Gmail hiba? (lent).

Figyelt kérdés

Létezhet az, hogy adott 2 cím pl.

qwerty@gmail.com és qwer.ty@gmail.com


Az első az enyém a másik pedig egy vadidegené és én megkapom azokat a leveleket amiket a másodikra küldenek.


Ma ugyanis regelt valaki azzal a címmel a facebook-ra és sorra kapom a facebook-al kapcsolatos maileket a címemre.


2012. szept. 27. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen elméletileg nem lehet.


A pontot a gmail nem veszi figyelembe, ezt le is írják az oldalukon.


qwerty@gmail.com és qwer.ty@gmail.com mindkettő a te cimed lesz. Probáld ki, küldj mindkettőre levelet.


A te esetedben az lehet, hogy valaki továbbítatja automatikusan a levelét, de elírta megszokásból a végződést.


Pl.


kiss.pirike@gmail.com a te címed.


Valakié meg a kiss.pirike@ymail.com


tehát a gmail és a ymail a különbség. De amikor megadta valahol, hogy forvardoljon leveleket a kiss.piri mail címére, véletlen gmail végződést írt be, így megkapod a leveleit.

2012. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de valaki csak regelte azt a címet és regelt is vele a facebook-ra.

A tököm se tudja, hogy ki az...

2012. szept. 27. 21:09
 3/9 A kérdező kommentje:

Erről a forwardolásról nem kellett volna egy mailt kapnom, hogy engedem-e?

Vagy mi van itt?

2012. szept. 27. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Mail szolgáltató válogatja. A gmail megköveteli, de lehet ahova regelt elég csak beírni a mail címet. Csak egy tipp volt, nem feltétlen ez a válasz.
2012. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintetek a medzsan@gmail.com és a mezsan@gmail.com azonos? Én is így jártam, mert nekem küldi egy cég a neki szóló ajánlatokat. Egyáltalán nem tökéletes a Gmail rendszere sem.
2012. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szvsz az csak elírás, nemrég egy privát mailt is kaptam, valszeg egy facebook ismerőse írhatta neki...
2012. szept. 27. 21:59
 7/9 anonim válasza:

Elvileg nem is lehetne regisztrálni a qwer.ty címet, ha már volt regelve a qwerty@gmail.com...


Talán volt vagy van most a gmail-ben egy hiba ami lehetővé tette?

2012. szept. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak elírta a kis tompika a f@szbúk regelésnél, a gmail meg ugyanannak veszi, és te meg megkapod.

Most próbáltam le (freemailről küldtem gmailre), hogy mi van, ha egy pontot belerakok pluszba, és ugyanúgy megkaptam, de még akkor is ez történik, ha kihagyom belőle az összeset, pedig én eredetileg ponttal regeltem a gmailnél.

2012. szept. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

persze, mert mint írtam nem veszi figyelembe a pontot a gmail. Tökmindegy, hogy ez regeled, hogy király.pista vagy királypista.


Amúgy nézd mit találtam a Gmail súgóban ;-)


Mások üzenetei érkeznek a fiókba címmel


[link]

2012. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!