Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

az volt,hogy tegnap le akartam törölni az avg 2013-mat,de azt vettem észre,hogy egyáltalán nem tölt az miatt kattintotam egyet és a mégse-re mentem ott meg lefagyott a gép,többször próbáltam újra indindtani dettó lefagyott.próbűltam csökkentet módba elinditani,de pontosan nem tudtam,hogy kell csak azt udta amikor bekapcsolódik a gép akkor kell megnyomni az f8-at,de amikor valakitől megkérdeztem azt monta a windows indulása ellöt na ezt nem értttem,de nem montam eg pontosan,hogy mikor amikor ki irja hogy windows xp tölt vagy amikor ki irja a gép márkáját (foxcon acer),de mindig lefagyot,de végül kipróbáltam kapcsolni,és sikerül,azt gondoltam reggel megpróbűlom elinditani,de most sikerül félek,hogy ujra történe igy 2 kérdésem van

mi a baja a gépemnek

és hogyan kell elindidtani a gépet csökkentet módba konyha nyelvel létcives

és még ez és ma reggelt mért indult el hibátlanul a windows mikor tegnap 8-10szer próbálkoztam


és most mit tegyek szerintem az avg 2013 lehet a gond le szeretném törölni de attól féel,hogy uja elöjön ez a baj, remélem tudtok ssegiteni,



2012. szept. 30. 08:45
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:

Amikor bekapcsolod a gépet bejön a logo elkezded nyomkodni az F8-at teszed ezt mindaddig, amíg meg nem jelenik egy fekete képernyő, amin felajánl több rendszerindítási módot is.

De csökkentett módban nem fut a Windows Installer sem, így a programok telpítése/törlése, nem minden esetben megoldható csökkentett módban.

Én először egy víruskeresést csinálnék, és csak utána akarnám letörölni a vírusirtót ...

Nincs véletlenül több féle vírusirtó is a gépen, hajlamosak összeakadozni, mint a kodekek.

Hogy pontosan mi baja a gépednek, azt így a jóisten sem mondaná meg.. találgatni meg felesleges. Nem ismervén a gép előéletét, hogy miket, mennyit és hogyan telepítgettél rá, stb ... számtalan oka lehet egy rendszer-instabilitásnak.

2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs több vírusírtó a gépemen most az avg meg a comodo tűzfal,bár én meglepöttem,hogy ma eddig lefagyásnékül mükődik a gép azt akartam volna csinánli,hogy nomkodom az f8at ameddig nem sikerül,és a csökkentet mód hálozattal meg ki irtam volna a kérdést,de most normál módba van és minden rendesen működik,és sok telepitésen ment már túl,bár én is gondoltam,hogy több oka lehet,mert minden egyes próblémának több oka van.bár szerintem az eggyik próblémám az vasttal kezdödöd amiután fel lett telepitve fél évvel ezelöt azota néha ki ir egy hubát rendszer induláskor és egy olyan lehetöség van,hogy windows normál módu inditása(eltávlitotam az vasttot,de ez a probléma még fent maradt,ritkában jönn elő de meg van) .de az tudnám,hogy az eggyik napról a másikra hogyan tudot megjavulni,tegnap 1percig volt jó a gép és ha rámentem starta vagy meg akkartam valamit nyitni akkor nem reagált,bár le szeretném távlitani az avg2013met de félek,hogy ujra felmerül ez a próbléma nem tudom,hogy mit tegyek,mert ha ujra le fagy és igy marad akkor nem tudom,hogy leheten megjavítani neked van valami ötleted?
2012. szept. 30. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!