Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Letöltöttem az ESET Online...

Letöltöttem az ESET Online Scanner-t és Proxy szerver címet Port-ot Felhasználónevet Jelszót kér! Elmondanátok pontosan, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Köszi!

2012. okt. 1. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon használod a gépet, akkor nem kell kitölteni. Ha melóban vagy iskolában, akkor a helyi rendszergazda tud szolgálni ilyen információkkal, vagy egyszerűen nézd meg az internet beállításaidat, ott látni fogod ezeket (kivéve a jelszót :P).
2012. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem Invitel van és kéri a jelszót a portot meg mindent érted. Próbáltam úgy hogy nem töltöm ki. Kitölteni meg nem tudom mert nem tudom, hogy mit írjak oda.
2012. okt. 1. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor otthoni user vagy és nincs proxyd. Nem kell megadni semmit, ha van olyan checkbox, hogy vane proxy, azt üresen kell hagyni.
2012. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel Felhő alapú az ESET összes terméke, vagyis állandó kapcsolatban áll a szerverével, nem véletlenül kéri. Csak akkor tud mindenhez hozzáférni a gépeden (a trójaihoz pl.), ha ezeket megadod. Ha megveszed és beállítási gondjaid vannak, írsz neki, ugyanez történik, kéri az engedélyedet az informatikus, hogy belelásson a gépedbe.

Egyébként kérdezz rá: [link]

2012. okt. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor is kéri, ha nem valósi kódos a Windows a gépeden. Arra a fizetős Eset-Nod se telepíthető.
2012. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!