Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ma tettem fel az Eset Smart...

Ma tettem fel az Eset Smart Security 5-t a gépemre és pár perce felugrálnak olyanok, hogy Portszkennelés Távoli IP cím: stb. Visszakerestem és Jordánia, Németo. Meg ilyenek jöttek ki Kell emiatt aggódnom? És hogyan tudom ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező a nod32öt eredeti kodos amit te vettél vagy kértél az e-mail cimedre és az eset honlapjáról töltöted le,mert ha igy csináltad akkor nem tudom de ha törtet és neten szereztél kodot akkor gyorsan szed le!!meg vannak a esetnélnél is jó vírusortók amik ingyenek is
2012. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

eset honlapjáról töltöttem le...


és például melyik a legjobb vírusírtó szerintetek?

2012. okt. 6. 13:54
 3/9 aspikami ***** válasza:
Szerintem az avast a legjobb
2012. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
sztem a microsoft virusirtoja a legjoibb ;) 4ever <3
2012. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"és például melyik a legjobb vírusírtó szerintetek?"


Ezt kár volt megkérdezni, mindenki mást fog mondani. Nekem is eset van, folyamatosan frissíti magát, semmi gond nincs vele.

2012. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell parázni, mert folyamatosan vannak ilyenek, én ezért le is kapcsoltam az üzeneteket, mert fölöslegesen ne zargasson (további beállítások - felhasználói felület - riasztások és értesítések).

Persze-persze, a legbiztonságosabb meg az, ha kihúzod a zinternetet, meg nem raksz bele se lemezt, se pendrive-ot, és akkor nem érhet baj. A kaspersky meg a legklasszabb, mert a víruskeresők közt csak egyes egyedül ő talál vírust, mert annyira jó! :-)

2012. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"csak egyes egyedül ő talál vírust"


na azér áljon meg a menet akkor szerinted a többi csak disz nem!!! azok is találnak vírusokat


én comodot ajánlom sok vírust ismer, erős defense,rendelkezik sandboxxal,a tűzfala az egyik legjobb tűzfal teszteke mindig az élen jár

2012. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A kaspersky meg a legklasszabb, mert a víruskeresők közt csak egyes egyedül ő talál vírust, mert annyira jó! "


Rég nevettem ilyen jót, köszi. :D

2012. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Esetednek semmi baja, csak be kellene állítani a Tűzfalát és mindent. Tűzfalat állítsd át Tanuló módra, aztán Interaktívra, folyamatosan kérdezni fog. Megadod pl. az engedélyt a Firefox használatára. Amivel kimész a netre, azt mind nyisd meg és engedélyezd. Aztán a Beállításokat vedd jó szigorúra. Ha nem megy, akkor írjál nekik, vagy telefonálj. [link]
2012. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!