Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót, kémprogram-...

Milyen vírusirtót, kémprogram-irtót esetleg tűzfalat ajánlotok egy nem túl erős gépre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 20:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem az Avast a legjobb.Én is azt használok.Nekem se erős annyira a gépem.Remélem tudtam segiteni!!!!!!!!

www.avast.com

2009. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem túl erős gépem van avast vírusirtó van feltelepítve és más semmi. Tűzfalat és kémprogram irtót nem használok, szerintem felesleges nem járkálok ilyen oldalakon. Havonta minimum egyszer felteszem a counterspy-t és az a-quared kémprogramirtót és lefuttatok egy keresést és ennyi.
2009. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a NOD32 bejött. A Norton nagyon lassított, ezt meg sem érezni. Letöltős vackokat nem ajánlom, csak a baj van vele. De a NOD-ból a próbaverziót le lehet tölteni és utána dönthetsz.
2009. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én a Nodot nem ajánlom, 12 trójai közül egyet sem talált meg. Azért jó lenne tudni, mi az a nem túl erős gép? Ha van 512 MB RAM, akkor ajánlom az AVG-t, szerintem ez a legjobb, teljesen ingyen le lehet tölteni, és mikor be akar törni a vírus, akkor megállítja. Viszont eléggé fogja a gépet. Kémprogramokra pedig a Spybotot ajánlom. Nekem ezzel a párosítással esélye sincs semminek.
2009. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hát én a Nodot nem ajánlom, 12 trójai közül egyet sem talált meg."


Nem azért de én úgy tudom hogy a nod az nem kémprogram irtó :D


Amúgy megpróbálhatnád a kaspersky internet security-t és egyben van minden benne pl. tűzfal és kémprogram írtó is. Havernak az 512 MB ramos gépén ilyen van, és nem panaszkodik rá.

2009. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó, én úgy tudtam, hogy a trójai vírus. :D

De mindegy amúgy, mert akkor vírus is volt a gépen, és azt se látta.

2009. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor se a vírusirtót kell okolni. 90%-ban a felhasználó miatt megy be a vírus. 100%-os védelem pedig nem létezik. Ha nem töltesz le olyan dolgokat pl. cracket akkor vírus se fog bejönni.
2009. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha van egy aránylag jó géped akkor Kaspersky internet Security (vírusirtó, tüzfal) nagyon, jó olyanokra (is) figyel amire más programok nem igazán, vagy nagyon kis része, használat közben kb 35000k memóriát foglal, ami azért nem tragikus ha van 512 ramod.

Nekem ilyen gépen tökéletesen megy: 512ram 1.6ghz processzor

2009. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security nagyon jól bevált. Naponta többször frissiti magát, semmi gond nincs vele. Nem kell hozzá túl sok memória, kisebb teljesitményű gépen is tökéletesen működik. Próbaverzió (30 napos) innen letölthető: [link] Megveszed a licenszét és hosszú ideig nincs gondod.
2009. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Comodo tűzfal, Avast vírusirtó,Spyware Terminator .Nekem ez a hármas fogat eddig bejött.Amit a legtöbb vírusirtó nem tud: boot idejű keresés. azt az Avast megteszi.Hiszen a legtöbbel az a baj, hogy megtalálja a vírust, csak nem tud vele mit kezdeni, mert leállítani nem tudja.A NOD32 tényleg gyors,jól keres, jó a reklám, csak nem sokat ér, ha írtani is kellene.VIszonylag könnyű a beállításuk, ingyenesek, s nem utolsó sorban magyarul is tudnak.
2009. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!