Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A windows indításánál melyik...

A windows indításánál melyik gombot kell nyomogatni hogy a rendszer visszaállításnál lyukadjak ki?

Figyelt kérdés

win7

f8-at próbáltam már, de ott nem lehet, legalábbis win7-en nem, ott csak a hibakereső módot lehet indítani.


2012. okt. 19. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt már néztem de ez itt csak windows alól lehet... Tudom hogy a windows indításánál is lehet rendszer visszaállítást csinálni. De mivel a laptopomnak a win7-e egyszerűen a windows nem áll fel. Elindul, de nem áll fel. Volt már ilyen gond korábban is, csináltam egy rendszer visszaállítást, NEM windows alól, hanem a windows indításánál, úgy hogy egy gombot nyomogattam, és akkor is működött utána a gép. Tehát most is kellene egy rendszer visszaállítást csinálnom NEM windows alól. Mert én nem tudok windows alól rendszer visszaállítást csinálni, mert NEM áll fel a windows-om. És már sajnos elfelejtettem hogy melyik gombot kell nyomogatni a windows indításánál hogy a rendszer visszaállításnál lyukadjak ki. Nem véletlenül írtam azt, hogy a "windows indításánál".
2012. okt. 19. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az F12-t.
2012. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rá jöttem pedig véletlen szerűen jöttem rá a gépemet csökkentet módba inditottam ,egy ok miatt,na csináld azt amit én bekapcsoláskor amikor ki irja azt,hogy amilyen márkájú a géped meg más egyébet akkor nyomogosd az f8-at de folyton,majd akkor töltöid a windows utána kattog egyyet agép és ki ir egy olyant,hogy windows nem tudott elindulni... és alapból a windows normál módu indiásnál van,nyomd meg a fel felé mutató nyilat a biletyün és válaszd ki a csökkentet módót,majd megjelenik a bal felső sarokba egy ilyen jel - az vilogni fog 10másodpercig ne csinálj semmit majd ki egy hiba üzenetet most figyelj! ez a hiba üzenet:a windows csökkentet módba futt kattinson az igenre ha tovább akkarr lépni,ha a nemre kattint akkor a rendszer vissza állitási opciot ... neked ekkor nemre kell kattintani innen meg te fogod folytatni,bár amit én leirtam windows xp allat van ez,de szerintem nem lesz nagy különbség remélem tudtam segíteni.
2012. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amugy 1.voltam
2012. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!