Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Csináltam a apának egy felhasz...

Csináltam a apának egy felhasználói fiókot, újraindítottam a számítógépet, és apa lett így a rendszergazda, az enyémet meg nem jelöli az üdvözlőképernyőn. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
XP vagy Windows7?
2012. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Windows XP
2012. okt. 21. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Startmenű, Minden program, Vezérlőpult. Felhasználói fiókok. Bal oldalon: Fióknév vagy típus módosítása.
2012. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De itt csak 2 fiók van: "apa" és a vendégfiók, ami ki van kapcsolva. Az enyém nincs itt.
2012. okt. 21. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs Rendszergazda fiók? Átnevezni se lehet? Akkor ments le mindent és próbáld meg a javító telepítést. Ha úgy sem jó, akkor telepitsd újra.
2012. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De, rendszergazda fiók van, az apámnak készített lett az, mint azt írtam a kérdésben. Viszont az enyém sem az üdvözlőképernyőn nincs megjelenítve, sem a vezérlőpult -> felh. fiókok között. Amikor a C://Documents and Settings/Rendszergazda/Asztal valamelyik fájljába próbálok belépni (amelyek az enyémek voltak) nem engedi, hogy belépjek.
2012. okt. 21. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra.
2012. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
itt a megoldás [link]
2012. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de én nem beszélek jól angolul. El tudnád nekem küldeni magyarul a lényegét?
2012. okt. 23. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:

A Google Chrome fordítása:

Windows XP üdvözlőképernyőn

Posted május 11, 2012 by admin

Windows XP üdvözlőképernyőn nyilvánvalóan, mint a Windows 2000 vagy a Windows 98. De ha beszélni velem utálom ...! Oka, hogy szeretnék létrehozni egy rendszergazdai fiókot, és nem szeretné, hogy mások, hogy jelentkezzen be a számítógépre. A szokásos Windows XP felhasználói felület így néz ki: Ez megjeleníti az összes felhasználó számára, kivéve a beépített rendszergazda. Ha el szeretné rejteni a felhasználót a listából van, hogy hozzon létre egy speciális értéket a rendszerleíró kulcs: HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogonSpecialAccountsUserList E hozzon létre egy DWORD érték: 0 - Elrejti a felhasználó csak az üdvözlő képernyő 1 - A felhasználó látható el szeretné rejteni az összes felhasználó számára egy kivételével adhatok minden felhasználó számára a rendszerleíró adatbázisban, és ad nekik egy nullát, mint ez: Most, amikor bejelentkezik akkor látni csak egy felhasználói fiókot, és a többiek el vannak rejtve. Most, ha kell használni a rejtett felhasználónevét, majd nyomja meg a CTRL-ALT-DEL kétszer a bejelentkezési képernyőn. Kapsz egy hagyományos Windows bejelentkezési képernyő. Megadhatja a rejtett felhasználónevet és a jelszót, és jelentkezzen be a használatát. Ha nem szeretné, hogy a problémát, amely egy hibás értéket a rendszerleíró beállításokat, és káros a rendszer akkor használ egy alkalmazást nevű XP felhasználói rejtsd honnan IntelliAdmin

2012. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!