Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valakit letiltok a facebook...

Ha valakit letiltok a facebookon ő ugyan úgy látja továbbra is a bejegyzésem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit nem fog látni, sem a kommenteid, sem a kiírásaid, és még tégedet sem
2012. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Informatika (98) ***** válasza:

Üdv! Ha valakit Facebookon az adatvédelmi beállítások menü pontban a tiltott személyek kezelése opciónál tiltás alá helyezel az semmilyen formában nem tud veled kapcsolatot tartani kivéve a közös csoportokban ez különleges esetekben más stb.... nem látja a bejegyzéseid,sem profilodat, nem küldhet neked üzenetet és az ismerőseid közül is kitörlődik!


Lehetőséged van még a CHAT-ban történő tiltásokra is!Hogy bizonyos emberek nem látnak online-nak és nem tudnak üzenetet küldeni viszont az ugyanúgy megvannak.


(Ajánlott az adatvédelmi beállításoknál az ismerősökre tenni minden láthatósági beállítást és az adatlap levédését. a 18. évet be nem töltőket automatikusan ismerősök ismerőseire korlátozzák de nekik is le kell védeni adatlapukat hogy illetéktelenek ne nézhessék profiljukat és ne éljenek vele vissza!)


Remélem Segítettem!

2012. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is köszönöm az előző választ. Még azt szeretném kérdezni, hogy ha valaki ENGEM letilt, akkor ő sem látja többet az adatlapomat és nem tud megjelölni újra ugye?
2012. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Informatika (98) ***** válasza:
Úgy van, ha valakit tiltás alá helyezünk, mi sem látjuk adatlapját, és szintén kitöröljük ismerőseink közül egészen a tiltás feloldásáig.A tiltást lehet név, vagy emailcím alapján aktiválni.
2012. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
köszi a választ
2012. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!