Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik vírusirtót használjak?

Melyik vírusirtót használjak?

Figyelt kérdés

Ezek közül szeretnék választani,mindegy comodo tűzfal mellet

ez a 3 vírusirtó mint megtetszett nekem,de nem tudom melyik válasszam.És kérlek értelmes válaszokat.

1.panda cloud tetszett az,hogy gyors volt,könnyen kezelhető,nem rinyált feleslegesen.


2.avast:tetszik benne a rendszerbetöltéskori vizsgálat,sok védelme,ami néha jól jött


3.comodo antivirus persze ez is a tűzfalával eggyüt jól védte a rendszeremet könnyen kezelhető sok beállítással


szerintetek melyiket válasszam,és mért?



2012. okt. 31. 21:50
 1/7 Direttore ***** válasza:
Na, ez tényleg egy érdekes dilemma, hiszen mindenki másra esküszik. Én az Avast-ot választottam, mert viszonylag észrevétlen. A NOD eléggé fogja a gépet. A Comodo meg azért jó, mert felismer olyan bacit is, amit az Avast nem. Szerintem a kettő együtt jó párosítás, persze csak akkor, ha nem "ütik" egymást
2012. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"A NOD eléggé fogja a gépet."

hogy került szóba a nod panda cloud-ot irtam,ami kevésbé fogja a gépet.


"Szerintem a kettő együtt jó párosítás, persze csak akkor, ha nem "ütik" egymást"


Én nem szeretnék használni 2 vírusirtót egy gépen akkor is ha nem ütik a gépet mert 2 fent van azok jobban fogják a gépet..


"Na, ez tényleg egy érdekes dilemma"


Ebbe igazad nem tudom eldönteni:( mind 3 jó nekem ki is próbáltam mind a 3-mat,de nem tudom melyik lenne a megfelelőbb ... remélem lesz még ehhez pár hozzá szólás ami tudna segiteni

2012. okt. 31. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
avast!
2012. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Comodot meg avastot nyugodtan lehet együtt használni, ha a comodóból csak a csupasz tűzfalat telepíted, avastból meg a freet.
2012. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Direttore ***** válasza:
Én is ezt ajánlottam. Mármint az Avast és Comodo párost, de vagy én fogalmaztam rosszul, vagy a kérdező nem tudta megfelelően értelmezni.
2012. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
avast +1 :)
2012. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Avsat+malwarebyte antimalwaret ajánlom utobbi kémprogramok és más egyéb kártevőre szakosodott.nagyon jó párositás. 30 napos probás de teljes védelemmel müködik 30 nap után csak a flashvizsgálat és a vebhelyblokkoló funkcioja nem mükszik.amugy meg könnyű hozzás sorozatszámot találni
2012. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!